Upravit stránku

ČESKÁ SPOLEČNOST REALITY-FINANCE Šafránek s.r.o.

JIŘÍ ŠAFRÁNEK

Hlavním cílem je poskytovat profesionální a spolehlivé služby všem těm, kteří se rozhodnou koupit – prodat - pronajmout byt, domek, chatu, pozemek a ostatní. Nebo všem těm, kteří potřebují „pouze“ vyřídit rychle a korektně hypoteční úvěr, půjčku atd. a služby s tím související. 

Náš kolektiv spolupracovníků na všech našich kancelářích je vždy připraven Vám vyjít maximálně vstříc a nabídnout kompletní a spolehlivé služby.

Proč spolupracovat s naší RK?

Pokud máte dostatek zkušeností, času a chuti, pak se asi pokusíte zrealizovat nákup či prodej nemovitosti sami. Záludností na trhu je však spousta. Mnoho lidí bohužel využívá neznalosti a nezkušenosti člověka k vlastnímu obohacení.

Pro většinu lidí je nákup nemovitosti životním krokem, který podstupuje jednou, dvakrát za život. Pustit se do takové transakce bez odborníka je velké riziko. V USA a většině států západní Evropy se více než 90% všech obchodů uskutečňuje přes RK a to především z důvodu důvěryhodnosti.
U nás dosud spousta lidí chápe RK jako zbytečného a drahého prostředníka. Někteří lidé promyšleně přijdou do kanceláře pro rady a poté přeruší kontakt. Neuvědomují si výhody-RK je zbaví starostí, ušetří čas a zajistí odborný servis.

Jak zjistíte, kolik je majitelů nemovitosti a zda všichni s prodejem souhlasí? Můžete si být jisti, zda člověk, který Vám nabízí pronájem bytu, je jeho skutečný majitel? A co čas? Teprve až budete oběhávat právní služby, znalecký posudek, řešit případná břemena nebo zástavní práva, změny územního plánu, obstarávat vklady do katastru nemovitostí, zjistíte, že na to budete muset využít nezanedbatelnou část své dovolené. Poněkud pozdě si uvědomíte cennost odborné pomoci. 
Netvrdíme, že každá realitní kancelář je dokonalá a že odvádí stoprocentní služby a servis. Záleží však jen na Vás, jestli si vyberete tu nejlepší.
Přijďte se sami osobně přesvědčit o našich kvalitách. Garantujeme Vám spokojenost.

 

Nahoru