Upravit stránku
Typ akce Prodej
Typ rekreačního objektu Chata
Poznámka k ceně Cena k jednání
Celková plocha 766  (m2)
Číslo 24
Obec Nespeky
  • Cena s DPH8 500 000 Kčza nemovitost

POPIS

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji na jednom pozemku 2. zděné chaty každá se svým číslem evidenčním v obci Nespeky (okr. Benešov) s oplocenou zahradou a krásnou okolní přírodou. Pokud hledáte 2 samostatné chaty s vlastními vchody na jednom pozemku, kde každý bude mít své soukromí, tak to jste na správné adrese. Najdete zde jednu chatu vhodnou k trvalému bydlení a druhou chatu vhodnou k rekreaci. Není možné realizovat prodej jednotlivé chaty samostatně. K pozemku vede pouze jedna příjezdová cesta, která je slepá. Zde najdete venkovský klid a pohodu s výhledem do krajiny jen 20 min. od Prahy. V okolí chaty se nachází mnoho turistických tras a cyklostezek, které vedou k přírodním krásám v blízkém okolí. V blízkosti se také nachází řeka Sázava, kde si můžete užít vodní sporty.
Obě chaty se nachází v žádané lokalitě obci Nespeky, okr. Benešov na pozemku o velikosti 664 m2. Chata č. 1 je vhodná k trvalému bydlení má užitnou plochu 167 m2, se zastavěnou plochou 90 m2. Chata č. 2 je vhodná k rekreaci má užitnou plochu 80 m2, se zastavěnou plochou 60 m2.
Chata č. 1 vhodná k trvalému bydlení má dispozici 5+1 je zcela podsklepena a nachází se zde chodba, ze které se dostanete do kotelny, dílny, vinného sklípku. Hlavním vchodem vstoupíme do prostorné chodby dále do koupelny se sprchovým koutem a WC, kuchyně a obývacího pokoje se vstupem na krytou terasu. Dřevěné schody propojují přízemí s patrem a ústí na galerii, ze které je vstup do malé chodby a pak zde najdete vstup do 2 pokojů. Voda je přivedena z vlastní vrtané studny, teplá voda řešena bojlerem, odpady svedené do jímky, topení zajišťují radiátory , které jsou součástí ústředního vytápění na kotel na tuhá paliva.
Chata č. 2 vhodná k rekreaci má dispozici 5+1 se je pouze z části podsklepena a nachází se zde sklep. Hlavním vchodem vstoupíme do prostorného obytného zádveří, dále do koupelny se sprchovým koutem a WC, kuchyně a pokoje a dále vejdete do dalšího pokoje. Dřevěné schody propojují přízemí s patrem a ústí na galerii, ze které je vstup do 2 pokojů. Voda je přivedena z vlastní vrtané studny, teplá voda řešena průtokovým ohřívačem, odpady svedené do jímky, topení zajišťuje ústředního vytápění radiátory na kotel na tuhá paliva umístěné v chatě č. 1.
Pozemek je udržovaný a zabudovaným bazénem. Nachází se zde zahradní domek, garáž, 1x studna.
Dobrá občanská vybavenost dostupná v 5 min. autem vzdáleném Poříčí nad Sázavou Základní a mateřská škola, pošta, lékař, obchody, dětská hřiště. Kompletní občanská vybavenost je v 10 km vzdáleném okr. městě Benešov. Výborná dopravní dostupnost Bus směr Benešov nebo Čerčany, PID směr Praha stanice metra C Roztyly, sjezd D1 - Mirošovice (exit 21) vzdálen 10 km.
Koupi je možno financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi zprostředkujeme.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Dobrý
Technologie výstavby Smíšená
Poloha objektu Samostatný
Celkový počet podlaží 2
Počet bytů v domě 2

PLOCHY

Užitná plocha 246  (m2)
Plocha terasa 20  (m2)
Plocha sklep 48  (m2)
Plocha zahrada 664  (m2)
Zastavěná plocha 150  (m2)

TELEKOMUNIKACE

Telefon Ne
Internet Ano

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Železnice Ne
Autobus Ano
MHD Ano
Školka Ne
Škola Ne
Lékař Ne
Pošta Ne
Obchody Ano
Supermarket Ano
Služby Ano

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Garáž Ano
Parkoviště Ano
Balkón Ne
Sklep Ano
Počet parkovacích míst 2

SÍTĚ A ENERGIE

Plyn Ne
Elektro 230V Ano
Elektro 400V Ano
Vodovod Ne
Vlastní vodní zdroj Ano
Kanalizace Ne
Topení lokální Ne
Topení ústřední Ano
Topení dálkové Ne
Měřiče tepla Ne
Topení plyn Ne
Topení elektro Ne
Topení tuhá paliva Ano

ENERGIE

Třída energetické náročnosti budovy G - Mimořádně nehospodárná

Virtuální prohlídka

Nahoru