Upravit stránku
Typ akce Prodej
Typ domu Samostatný rodinný dům
Poznámka k ceně Cena včetně provize a právního servisu
Celková plocha 333  (m2)
Číslo 17
Obec Bystřice
  • Cena s DPH3 999 000 Kčza nemovitost

POPIS

Exkluzivně nabízíme k prodeji rodinný dům 2+1 v Nesvačilech po celkové rekonstrukci. Jedná se o rodinný částečně podsklepený jednopodlažní dům se sedlovou střechou z roku 1935, který byl v letech 2017 - 2018 kompletně rekonstruován. Dům je vhodný pro bydlení menší rodiny, nebo lze využít k rekreaci. Dům je částečně podsklepen, dispoziční řešení 2+1, oddělená koupelna a WC. Vytápění je zajištěno z větší části podlahovým topením - elektrokotlem a kotlem na tuhá paliva, které jsou umístěny ve sklepě. Teplou vodu získáte z elektrického bojleru, který se nachází v koupelně. Dům je napojen na obecní vodovod a kanalizaci. Na dům přiléhá hospodářská část (cca 20m2), kde se nachází dílna a sklad.
Zastavěná plocha domu činí 122m2. Rodinný dům o velikosti 2+1 má obytnou plochu 57m2 a prošla celkovou rekonstrukcí v letech 2017 - 2018 čítající: izolaci proti zemní vlhkosti, oprava střechy včetně nové střešní krytiny, výměna oken za plastová s dvojsklem, výměna vstupních dveří, kompletní výměna rozvodů vody, odpadů a elektřiny, nové omítky, nové podlahy včetně podlahových povrchů (dlažba, vinylová plovoucí podlaha), rozvody topení včetně výměny kotlů (elektrokotel a kotel na tuhá paliva) a podlahového vytápění, modernizace sanitárního zařízení. Hlavních vchodem vejdete do chodby o velikosti 4,33m2, z chodby vejdete do koupelny o velikosti 4,76m2, dále z chodby můžete vejít na WC o velikosti 1,35m2. Dále z chodby směrem nalevo se nachází kuchyně o velkosti 16,26m2 a za kuchyní se nachází obývák o výměře 16,51m2. Pokud se vydáte z chodby napravo tak se budete nacházet v ložnici o velikosti 13,75m2. Nakonec se můžete vydat z chodby po schodech, které se nachází za dveřmi, do sklepa o výměře 10m2.
V nedalekém městě cca 2km Bystřici u Benešova se nachází pošta, lékař, mateřská školka, devítiletá základní škola, obchod, autobus, vlak, autem do Prahy do cca 35 min. Ideální místo pro sportovní vyžití (kolo, turistika). Hypotéku Vám rádi vyřídíme. Ostatní informace v RK.
Pořízení domu je možné financovat hypotečním úvěrem s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Po rekonstrukci
Technologie výstavby Smíšená
Poloha objektu Rohový
Celkový počet podlaží 1
Počet bytů v domě 1

PLOCHY

Užitná plocha 67  (m2)
Plocha sklep 10  (m2)
Zastavěná plocha 122  (m2)

TELEKOMUNIKACE

Telefon Ne
Internet Ne

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Železnice Ano
Autobus Ano
MHD Ne
Školka Ano
Škola Ano
Lékař Ano
Pošta Ano
Obchody Ano
Supermarket Ne
Služby Ano

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Garáž Ne
Parkoviště Ne
Balkón Ne
Sklep Ano

SÍTĚ A ENERGIE

Plyn Ne
Elektro 230V Ano
Elektro 400V Ano
Vodovod Ano
Vlastní vodní zdroj Ne
Kanalizace Ano
Topení lokální Ne
Topení ústřední Ano
Topení dálkové Ne
Měřiče tepla Ne
Topení plyn Ne
Topení elektro Ano

ENERGIE

Třída energetické náročnosti budovy G - Mimořádně nehospodárná
Nahoru