Upravit stránku
Typ akce Prodej
Typ domu Na klíč
Poznámka k ceně Cena včetně provize a právního servisu
Celková plocha 1  (m2)
Číslo 13
Obec Týnec nad Sázavou
  • Cena s DPH899 000 Kčza nemovitost

POPIS

Uvedená cena je bez pozemku. Nabízíme k výstavbě nízkoenergetický rodinný dům MONTY MINI35, 1+kk, s užitnou plochou 35 m2, na Vašem pozemku, popř. Vám můžeme pomoci pozemek v této lokalitě vyhledat. Dům je z prefabrikovaných stěnových panelů. V souladu s moderním ekologickým trendem je stěna domu složena výhradně z přírodních a ekologických materiálů jako je sušené smrkové řezivo, desky OSB, cementotřískové desky a výhradně minerální izolace skelná či kamenná. Dům je založen na základových patkách a podlahovém rámu. Dům Monty mini35 je přízemní, nepodsklepený víkendový dům nejmenší velikostní kategorie.Je navržen pro 2 osoby.Díky svým rozměrům je vhodný pro umístění na velmi malém pozemku. Dům Monty mini35 je navržen jako dřevostavba.Vzhledem k velikosti je stavba finančně a technicky nenáročná. Dům Monty mini35 je stavbou ekologickou. Veškeré izolace jsou materiály přírodního původu.Jde o výhradně skelné nebo čedičové vaty. Žádné ropné izolační výrobky obsahující styren či urethan se ve stavbě nenachází. Dům používá k vytápění elektrická přímotopná tělesa v kombinaci s krbovými kamny pro spalování dřeva.

Dispoziční a provozní řešení
Za vstupními dveřmi se nachází prostor haly, ze kterého jsou přístupné veškeré další místnosti v přízemí.V přízemní části domu se nachází koupelna s WC, technická místnost a obývací prostor s kuchyňským koutem.


Uvedená cena platí pro majitele pozemku v okresu Benešov a dále jižní část Prahy - východ. Zájemci z jiných částí ČR si mohou zakoupit stavebnici dílů domu a jeho technologického zařízení. Součástí stavebnice je i podrobný výkaz výměr montážních prací pro určení ceny díla.
Hypotéku rádi vyřídíme.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Projekt
Technologie výstavby Dřevěná
Poloha objektu Samostatný
Celkový počet podlaží 1
Počet bytů v domě 1

PLOCHY

Užitná plocha 35  (m2)
Plocha zahrada 1  (m2)
Zastavěná plocha 43  (m2)

TELEKOMUNIKACE

Telefon Ano
Internet Ano

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Železnice Ano
Autobus Ano
MHD Ano
Školka Ano
Škola Ano
Lékař Ano
Pošta Ano
Obchody Ano
Supermarket Ano
Služby Ano

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Garáž Ne
Parkoviště Ne
Balkón Ne
Sklep Ne

SÍTĚ A ENERGIE

Plyn Ano
Elektro 230V Ano
Elektro 400V Ano
Vodovod Ano
Vlastní vodní zdroj Ano
Kanalizace Ano
Topení lokální Ne
Topení ústřední Ano
Topení dálkové Ne
Měřiče tepla Ne
Topení plyn Ne
Topení elektro Ne
Topení tuhá paliva Ne

ENERGIE

Třída energetické náročnosti budovy B - Velmi úsporná
Nahoru