Upravit stránku
Typ akce Pronájem
Typ bytu Byt 3+1
Poznámka k ceně
Celková plocha 57  (m2)
Číslo 28
Obec Slapy
  • Cena s DPH14 000 Kčza měsíc

POPIS

Nabízíme k pronájmu byt 3+1 o výměře 55 m2 ve Slapech blízko Slapské přehrady. Obec Slapy se nachází v okrese Praha-západ, kraj Středočeský, asi 34 km jižně od centra Prahy a 4 km jižně od Štěchovic. Byt je situovaný ve 1. nadzemním podlaží v cihlové části domu bez výtahu. Představujeme vám ideální příležitost k pronájmu nádherného bytu 3+1 v obci Slapy, měsíční nájemné je stanoveno na 14.500,- Kč bez služeb. Tato nemovitost je skvělou volbou pro ty, kteří hledají klidné bydlení v blízkosti hlavního města, ale zároveň chtějí využívat výhod života v přírodním prostředí.

Byt se nachází v domě, který je ve velmi dobrém stavu. Dispozice 3+1 poskytuje dostatek prostoru pro pohodlné bydlení. Užitná plocha bytu je ideální pro rodiny, páry, ale i jednotlivce toužící po prostorném bydlení.

V obci Slapy, kde se byt nachází, je skvělá občanská vybavenost včetně obchodu se smíšeným zbožím, který je jen kousek od domu. Autobusová zastávka směr Praha je cca 10 minut chůze od domu a do Prahy - Smíchovské nádraží dojedete autobusem za cca 45 minut. Další občanská vybavenost (lékař, škola, školka, obchody, lékárna) se nachází v nedalekých Štěchovicích vzdálené cca 6km.

K bytu je možno pronajmout dle domluvy oplocenou zahrádku o výměře cca 219m2, která se nachází cca 10 m od domu. To může být ideální pro ty, kteří se rádi věnují zahradničení, nebo chtějí mít prostor pro relaxaci na čerstvém vzduchu.

Parkování není problém, parkovací místa jsou přímo před domem na pozemku příslušející k domu.

Měsíční nájemné činí 14.500,-Kč a zálohy 200,-Kč/osoba za měsíc (vodné, stočné, náklady na správu domu, výdaje za užívání společných prostor domu). Po vyúčtování budou případné přeplatky vráceny.

Vytápění bytu je realizováno včetně ohřevu vody vlastním tepelným čerpadlem vzduch-voda, odhadované měsíční náklady na elektřinu ve výši 2.500,-Kč/měs.

Kauce je 30.000,- KČ. Provize realitní kanceláře je 20.000,- KČ. Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost a kontaktujte nás ještě dnes!

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Stav objektu Velmi dobrý
Technologie výstavby Cihlová
Celkový počet podlaží 3
Počet bytů v domě 5

PLOCHY

Užitná plocha 55  (m2)
Plocha sklep 2  (m2)

TELEKOMUNIKACE

Telefon Ano
Internet Ano

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Železnice Ne
Autobus Ano
MHD Ne
Školka Ne
Škola Ne
Lékař Ne
Pošta Ano
Obchody Ano
Supermarket Ne
Služby Ano

PŘÍSLUŠENSTVÍ A VYBAVENÍ

Garáž Ne
Parkoviště Ano
Balkón Ne
Sklep Ano
Počet parkovacích míst 7

SÍTĚ A ENERGIE

Plyn Ne
Elektro 230V Ano
Elektro 400V Ano
Vodovod Ano
Vlastní vodní zdroj Ne
Kanalizace Ano
Topení lokální Ne
Topení ústřední Ano
Topení dálkové Ne
Měřiče tepla Ne
Topení plyn Ne
Topení elektro Ne
Topení tuhá paliva Ne

ENERGIE

Třída energetické náročnosti budovy C - Úsporná
Nahoru